Autodoprava

Zajišťujeme tyto druhy dopravy:

Našimi kontejnery jsme schopni zajistit dovoz a odvoz, tj. dopravu jakýchkoli sypkých hmot - stavební suť, zemina, písek, kamenivo, betony, odpady, dále paletovaného zboží a jiného volně loženého materiálu. 

Dodávkovou dopravou zajistíme zásobování Vašich staveb a projektů, převoz materiálu, zboží, strojů a techniky. Kontejnery Vám ponecháme na na stavbě k naložení a vyložení po dobu, kterou budete vyžadovat.
Spolu s naší další technikou umíme zajistit i komplexní dodávku části Vašich staveb - zemní práce, spodní stavu, demolice, přípravu území, terénní úpravy, a to včetně zajištění technického dozoru stavby a provádění geodetických a kontrolních činností.

Kontejnerová doprava

Ceník Man 26.460, 6x2-2BL - nosič kontejnerů

Hodinová sazba:

650,- Kč bez DPH

Ujeté kilometry:

30,- Kč bez DPH

Složení nosiče:

80,- Kč bez DPH

Naložení nosiče:

80,- Kč bez DPH

Zdržení za každých započatých 15 min.:

150,- Kč bez DPH

Pronájem kontejneru za 1 den:

80,- Kč Kč bez DPH

V případě použití zpoplatněné pozemní komunikace, Vám bude výše mýtného ( dle aktuálních platných tarifů) přiúčtována k základnímu ceníku. DPH 21%.

Dodávková doprava s řidičem

Firma GAMA Transport & Rental s.r.o. Vám nabízí autodopravu vozidlem Citroen Jumper, ložná plocha 15 m3, nosnost vozidla 1,6 tuny, vnitřní délka vozidla 3,8 m.

Cena za dopravu po Prostějově

300,- Kč bez DPH

Cena za ujetý kilometr mimo Prostějov

12 Kč/km bez DPH

Hodinová sazba

DPH u všech položek 21%

350 Kč/hod

Služba je vhodná na krátkodobý pronájem auta s řidičem (např. na stěhování, převoz nábytku, sedačky aj.) po Prostějově a okolí. Vy si zajistíte naložení a vyložení, my zajistíme dopravu

Na základě Vašich požadavků Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku. 

Tyto www stránky vytvořily | Almaweby